آغاز اولین دوره ی لیگ حرفه ای فوتبال دیجیتال در تبریز – اسفند 95

کمپ فوتبال دیجیتال “کاپ دی” در راستای ترویج و اشاعه ی تفریحات و سرگرمی سالم برای قشر جوان جامعه ، گام های متعددی برداشته است. بعد از کسب تجربه موفق در برگزاری تورنومنت های متنوع فوتبال دیجیتال براساس قوانین جهانی، در سطح حرفه ای و استقبال بی نظیر گیمرها،  این مجموعه را بر آن داشت که لیگ حرفه ای فوتبال دیجیتال را برای اولین بار در کشور و در شهر اولین ها برنامه ریزی و برگزار نماید.

این مسابقات در حالی به همت موسسین کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی (آقایان اسفندیاری و رستمی)  با حضور 20 گیمر موفق از سطح شهر تبریز و شهرستان های مجاورآغاز شد که در قالب 380 بازی و در مدت 3 ماه برگزار خواهد شد.

در طول برگزاری این مسابقات خدماتی مانند : جدول امتیازات، شرح کامل نتایج ، آنالیز فنی تک تک گیمرها در سایت Cupday.ir ارائه می شود و علاقمندان به شرکت در دوره ی دوم این لیگ می توانند بصورت حضوری و یا از طریق ویسایت اینترنتی این مجموعه ثبت نام نمایند.

در حاشیه ی مراسم افتتاحیه ی این مسابقات ، چهره های شاخصی از بازیکنان تیم های مطرح فوتبال استان نظیر : مهدی شریفی، امیر نصرآزادانی  و گزارشگر محبوب صدا و سیمای استان، مجتبی ساعی نیز حضور داشتند.

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


1 + 2 =