اولین تورنومنت تیمی در اولین کمپ فوتبال دیجیتال برگزار شد!

اولین تورنومنت تیمی در اولین کمپ فوتبال دیجیتال برگزار شد!

 

گزارش اولین تورنومنت تیمی کاپ دی :

tt1-06 کمپ فوتبال کاپ دی در راستای رشد و تعالی فوتبال دیجیتال ، برنامه ریزی های بلند مدتی انجام داده است و در نظر دارد در مسیر رسیدن به این اهداف گام بردارد . این اهداف نیازمند یک اتاق فکر برای ارائه ی طرح ها و ایده های جدید است ،که اولین خروجی این اتاق فکر، طرح اولیه ی برگزاری اولین تورنومنت فوتبال دیجیتال تیمی بود ، که با برنامه ریزی های مدون و پیش بینی قوانین مسابقات سرانجام در روز دوم آذر به شکل عملی برگزار شد.
تورنومنت تیمی کاپ دی با هدف ترویج روحیه ی همکاری و گسترش دوستی ها بین اعضای خانواده ی “کاپ دی” کلید خورد و به عقیده ی بیشتر گیمر ها بستر مناسبی برای فراگیری هر چه بهتر فوتبال الکترونیک است . خوشبختانه اولین تورنومنت تیمی تجربه ی موفقی برای کمپ کاپ دی بود . هیجان بالای مسابقات برای تیم ها و تماشاگران، یک روز به یاد ماندنی را رقم زد و بیشتر بازیکنان کاپ دی از نحوه ی اجرای مسابقه و سطح آن رضایت داشتند.
tt1-05اولین دوره ی تورنومنت تیمی با حضور 6 تیم سه نفری و با حضور بیشتر گیمر های شاخص کاپ دی برگزار شد ، خوشبختانه شیوه برگزاری مسابقات به گونه ایست که گیمر های کم تجربه می توانند با اتکا به توان تیم و راهنمایی های سرگروه و البته با استرس کمتر، بازی های بهتری به نمایش بگذارند . به همین دلیل شاهد حضور چهره های جدیدی هم بودیم که به تازگی به جمع دوستانه ی کاپ دی ملحق شدند .
در تورنومنت اول، شش تیم ابتدا بصورت حذفی و رفت و برگشت با یکدیگر رقابت کردند که سه تیم صعود کننده در یک گروه سه تیمی مقابل هم قرار گرفتند و دو تیمی که امتیاز بیشتری به دست آورده بودند به فینال راه یافتند . ممکن است این رویه در هفته های آینده تغییر کند و 8 تیم سه نفری بصورت حذفی مقابل هم قرار بگیرند .
tt1-04نتایج مسابقات : در پایان این مسابقه تیم سه نفره ی پویا دل حامد ، محمد نگهبان و امین بهاری با شایستگی به مقام قهرمانی دست یافتند و تیم آیت سلیمانی ، بهروز پور علی ، اشکان اسحقی بیات نیز با وجود تجربه ی کم، فراتر از انتظار ظاهر شدند و به مقام نایب قهرمانی دست یافتند. تیم حامد بقایی ، اشکان پاکنژاد و امیر قربانی نیز به عنوان سومی دست یافتند.
بدون شک این تورنومنت یک تجربه ی هیجان انگیز برای گیمر هاست و می توانند خود را علاوه بر تورنومنت انفرادی روز های جمعه در مسابقات تیمی نیز محک بزنند.

 

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


9 + 7 =