تورنومنت تیمی دوم با موفقیت برگزار شد.

news-banner-2

 

تورنومنت تیمی دوم با موفقیت برگزار شد؛

بعد از یک تجربه ی خوب در اولین تورنومنت تیمی ، کمپ فوتبال کاپ دی با استقبال دوباره ی علاقه مندان اقدام به برگزاری دومین دوره از سری رقابت های تیمی ویژه ی کاپ دی نمود .

آشنایی با قوانین و نحوه ی برگزاری مسابقات تیمی :

این رقابت ها با حضور سه گیمر در هر تیم و معرفی کاپیتان در هر تیم برگزار می شود . مسئولیت کاپیتان، سید بندی اعضای تیم و راهنمایی گیمر ها در زمان لازم می باشد . همچنین گیمر ها بایستی طبق این سید بندی انجام شده که تا پایان تورنومنت تغییر نمی یابد به مصاف حریفان خود بروند . حسن این سید بندی این است که به گیمر های کم تجربه این اجازه را می دهد تا با گیمر های هم سطح خودشان بازی کنند و در صورت تحمل شکست باز هم فرصت دارند تا با عملکرد بهتر هم تیمی هایشان، به دور های بعدی راه پیدا کنند.
هدف اولین کمپ فوتبال دیجیتال کشور از این نو آوری ایجاد دوستی و صمیمیت و بالا بردن روحیه ی همکاری بین اعضای مجموعه ی کاپ دی است . در این مسابقات گیمر ها ضمن محک زدن خودشان، این امکان را دارند تا با استرس کمتر با حریفان به رقابت بپردازند .
این سبک از مسابقات به دلیل تازگی و سطح نزدیک گیمر ها هیجان بسیار بالایی دارد و با یاد آوری این که به اعضای تیم های برتر علاوه بر جوایز نقدی ، امتیازات مثبت در “رنکینگ کاپ دی” نیز تعلق می گیرد. با جا افتادن این سبک جدید از مسابقات، علاوه بر اعضای خانواده ی کاپ دی، منتظر تیم های معرفی شده از طرف گیم نت ها و حتی تیم های خانوادگی هستیم که جذابیت رقابت ها را بالاتر هم می برد .

گزارش تورنومنت دوم :

تورنومنت تیمی دوم نیز با حضور 6 تیم سه نفری برگزار شد که شاهد چند تیم جدید نیز بودیم . از نکات جالب توجه تورنومنت دوم برخورد زود هنگام دو تیم قدرتمند با کاپیتانی پویا دل حامد (A ) و مجتبی صمدی (F) بود که تیم F با درخشش محمد نگهبان و پویا زاد سلطانی موفق به برتری شد و در مرحله ی فینال نیز با اقتدار به برتری رسید و قهرمان دومین دوره ی مسابقات شد.
تیم C نیز متشکل از پیمان فلاح ، مهرداد جلالی و آرمان جلالی موفق شد به عنوان دوم دست پیدا کند.
تیم آنالیز کاپ دی در این مسابقات به دلیل همزمانی مسابقات در مراحل پایانی و فرصت کوتاه مسابقه ی تیمی قادر به آنالیز تک تک گیمر ها نیست ، فلذا در نظر داریم هر دوره یک یا دو نفر از گیمر های جدید که سطح بالایی داشتند را معرفی می کنیم:
مهرداد جلالی : با انجام یک بازی تهاجمی و سریع برتری خودش را به حریف دیکته می کند ، نفوذ های زهردار از جناحین و پاس های کات بک دقیق نشان از تبحر بالای این گیمر دارد . ساختار خوب تیم و ایجاد بالانس مناسب در حمله و دفاع از فاکتور های برتری مهرداد است . قابلیت پاسکاری سریع و بازی روان و سرعت بالای بازی و دفاع فشرده و پرس های به موقع از ویژگی های متمایز کننده ی این گیمر است .

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


2 + 2 =