تورنومنت یازدهم سر آغاز یک فصل جدید

news-banner-3

تورنومنت یازدهم سر آغاز یک فصل جدید
کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی که وارد سومین ماه برگزاری تورنومنت های تخصصی فوتبال شده است ، بعد از یک تجربه ی ایده آل در این سه ماه تصمیم مهمی اتخاذ کرد که با نظر سنجی از اعضای محترم مجموعه ی کاپ دی صورت گرفته است . بعد از برگزاری مستمر ده تورنومنت از PES2016 و بالا رفتن سطح گیمر ها در این بازی نهایتا با رای قاطع گیمر ها از این پس شاهد برگزاری مسابقات با PES2017 خواهیم بود .
لزوم به روز کردن مهارت ها برای گیمر ها و کیفیت بالای فوتبال در ورژن جدید شرکت کونامی، زمینه ساز اصلی این تغییر بود که به عقیده ی تیم آنالیز، یک تغییر کاملا ضروری و به موقع بود چرا که گیمر های عزیز برای شرکت در مسابقات بزرگ مانند مسابقات استانی و کشوری نیاز دارند که با جدید ترین تکنولوژی آشنا باشند و خود را به روز نگه دارند .
کیفیت گرافیکی بالا ، شباهت بیشتر به فوتبال طبیعی ، تسلط بیشتر روی بازیکنان و اضافه شدن تاکتیک های جدید در فاز حمله و دفاع از امتیازات ورژن جدید است که به گیمر ها اجازه می دهد بازی حرفه ای تری به نمایش بگذارند و لذت یک بازی بسیار شبیه به فوتبال واقعی را به تماشاگر القا نمایند.
تورنومنت یازدهم که در حقیقت اولین تورنومنت نسخه ی 17 می باشد جمعه با حضور 16 نفر از بهترین های کمپ کاپ دی کلید خورد . تغییرات مشهودی در نگاه اول به چشم می آمد که به آنها می پردازیم :

1- بازگشت دوباره ی چند چهره ی مطرح : بعد از غیبت چند هفته ای اکبر نوروزی و معین حبیب زاده ، شاهد بازگشت این دو چهره ی شاخص بودیم که دست بر قضا نتایج خوبی نیز گرفتند و با بازگشت دوباره ی خودشان به هیجان بیشتر تورنومنت کمک کردند . نتایج خوب این دو نفر نشان داد حتی غیبت آنها نیز با برنامه بوده و با تمرین مناسب و کسب مهارت کافی در تورنومنت شرکت کرده بودند .
2. ضعف در نتیجه گیری برای چند مهره ی با ثبات : مجتبی صمدی که نشان داده بود ثبات خوبی در نتیجه گیری دارد و اغلب در بین سه نفر برتر تورنومنت قرار می گرفت در یک غافلگیری نتیجه را به دو گیمر کم تر شناخته شده واگذار کرد و در کمال ناباوری در دور گروهی کنار رفت . حامد بقایی هم که به صعود از گروه عادت کرده بود با یک نمایش ضعیف ، خیلی زود از دور رقابت کنار رفت تا به فکر یک تجدید نطر اساسی در تاکتیک هایش باشد . این نتایج لزوم تمرین بیشتر و کسب تجربه ی کافی در نسخه ی جدید را به گیمر ها گوشزد می کند.
3- غیبت های معنی دار : بدون شک بزرگ ترین غایب تورنومنت یازدهم پویا دل حامد نفر اول رنکینگ بود ، در کنار او چهره های سرشناسی مثل امین بهاری ، امیر قربانی و آیت سلیمانی را هم می توان نام برد که ترجیح داده بودند ریسک نکنند و با آمادگی بالا در دور دوم شرکت کنند.
4- کوچ از مونیخ به مادرید ! : بعد از گرایش عجیب گیمر ها به بایرن مونیخ در مسابقات نسخه ی 16 ، این بار شاهد گرایش بالای گیمر ها به رئال مادرید بودیم که هر 4 نفر برتر تورنومنت با رئال مادرید مسابقه دادند.
5- شگفتی ها : محمد نگهبان که در چند تورنومنت گذشته نشان داده بود آمادگی بسیار بالایی دارد در مرحله ی یک چهارم نهایی مقابل محمد علی جعفرزاده ناکام ماند و به دور بعدی نرسید . هم چنین در این دوره شاهد درخشش پیمان فلاح و محمود محمدی لر بودیم که در بخش بعدی آنالیز بیشتر از آنها خواهیم شنید .
6- کاهش آوراژ گل مسابقات : با تغییر بازی به نسخه ی جدید و طبیعی تر بودن بازی ها شاهد کاهش میانگین گل مسابقات بودیم که بیانگر نزدیک شدن به فوتبال واقعیست .

7- بازگشت محمدعلی به اوج : محمدعلی جعفرزاده که پس از چند هفته دوری از دوران آمادگی و کسب نتایج ضعیف در چند هفته ی اخیر، اینبار با کسب مقام چهارم نشان داد که در حال بازگشت به دوران آمادگی قرار دارد و حرف های زیادی در آینده برای گفتن خواهد داشت.

 

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


3 + 4 =