دهمین آنالیز – تحلیل کلی تورنومنت دهم

12133-NO9PEY 2

تحلیل کلی تورنومنت دهم
تعداد تورنومنت های پی در پی کاپ دی که تا کنون برگزار شده بالاخره دو رقمی شد . کمپ کاپ دی هم به مناسبت فرخنده شمردن این اتفاق برای شرکت کنندگان این دوره هدیه ی ویژه ای در نظر گرفته بود که به شرکت کنندگان انگیزه ی مضاعفی می داد ( برای شرکت کنندگان این دوره امتیاز +2 در نظر گرفته شده و به آنها کمک می کرد در رنکینگ بیشتر بالا بروند ) . تیم آنالیز کاپ دی هم به نوبه ی خودش این اتفاق مبارک را به مدیران مجموعه و تک تک اعضای گرامی کاپ دی تبریک عرض می نماید .
خوشبختانه با مرور زمان و تلاش های مجموعه در راستای جذب گیمر های جدید ، سطح مسابقات به طرز مشهودی هفته به هفته بالاتر می رود و این رخداد سبب استقبال هر چه بهتر گیمر های عزیز از تورنومنت های کاپ دی شده است و مسلما این شور و اشتیاق فراگیر به ارتقاء سطح فنی تمامی دوستان خواهد انجامید .
تورنومنت دهم که با استقبال خوبی مواجه شده بود با حضور 20 گیمر از سطح شهر تبریز برگزار شد که مطابق هر هفته کمپ فوتبال کاپ دی پذیرای دوستان جدیدی هم بود و جای امیدواریست که دوستان تازه وارد اغلب نتایج خوبی گرفتند و سطح رضایت بخشی داشتند ، این مسئله از یکنواخت شدن مسابقات جلوگیری می کند و به مسابقات رنگ تازگی و هیجان می بخشد.
نکات قابل ذکر تورنومنت دهم :
ـ بازگشت حامد بقایی :

حامد که در دو تورنومنت قبلی موفق به صعود از گروه نشده بود این هفته بازی های شاداب تری را به نمایش گذاشت و با کسب 7 امتیاز و به ثمر رساندن 6 گل به عنوان صدر نشین گروه اول شناخته شد و با برتری مقابل بهروز پور علی آماده تا جمع 6 گیمر پایانی راه یافت .
ـ همگروهی دو دوست :

پویا دل حامد و محمد نگهبان که دوستان صمیمی همدیگر هستند در تورنومنت نهم در مرحله ی یک چهارم نهایی به مصاف همدیگر رفتند که پویا موفق شد محمد را از گردونه ی مسابقات کنار بگذارد. جمعه ی گذشته نیز این دو دوست در گروه B، همگروه شدند و در یکی از جذاب ترین مسابقات دور حذفی ، محمد نگهبان در دیداری نزدیک موفق به پیروزی برابر پویا شد و با 9 امتیاز با رتبه ی اول گروه صعود کرد .
ـ همگروهی دوباره ی آیت سلیمانی و محمد علی جعفرزاده :

بعد از پیروزی هفته ی گذشته ی آیت برابر محمدعلی ، بار دیگر قرعه ها رای به همگروهی این دو گیمر داد که آیت با برتری دوباره مقابل محمدعلی نشان داد که پیروزی او مقابل قهرمان اسبق کاپ دی اتفاقی نبوده و با استراتژی درست راه برتری مقابل این بازیکن برجسته را یافته است .
ـ آقای گل :

محمد امین بهاری که مدعی قهرمانی به شمار می رفت با به ثمر رساندن 14 گل در دور گروهی عنوان آقای گلی این مرحله را با اقتدار به خود اختصاص داد .
ـ تازه واردی که توپش پر بود ! :

بهروز پورعلی که برای نخستین بار در تورنومنت انفرادی کاپ دی شرکت می کرد با نشان دادن آمادگی بالایش در دور گروهی و صعود به دور حذفی نشان داد با انگیزه ی بالا به مسابقات پا گذاشته و احتمالا در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت ، گفتنیست بهروز با برتری 8ـ0 مقابل حریفش در دور گروهی قاطع ترین برد تورنومنت دهم را به نام خودش ثبت کرد .
ـ سبک متفاوت :

احسان حسن نژاد که برای اولین بار در کاپ دی شرکت می کرد ، سبک متفاوتی از فوتبال را به نمایش می گذاشت که مبتنی بر آرام کردن بازی ، تخریب روحیه ی حریف با حرکات تکنیکی و دقت بسیار بالا در حمل و نواختن توپ است ، احسان اگرچه توفیق چشمگیری در این دوره نداشت اما در صورت استمرار حضورش به دلیل سبک متفاوتی که بازی می کند میتواند برای گیمر ها دردسر ایجاد کند .
ـ پدیده ی نوظهور :

علی سعیدی کیا یکی از تازه وارد های تورنومنت دهم بود که با نتایج خوب خود در گروه دشوار E نشان داد توان فنی خوبی دارد و احتمالا در آینده نام او را بیشتر خواهیم شنید .
ـ قرعه ها دشمن اصلی مرد شماره 1و2 :

مجتبی صمدی و پویا دل حامد برای سومین تورنومنت متوالی با همدیگر بازی کردند ، با این تفاوت که این بار قرعه طوری افتاد که این دو گیمر توامند خیلی زود به مصاف هم بروند و مجتبی برای سومین بار متوالی مقابل پویا به برتری رسید . رقابت سایه به سایه مجتبی وپویا در صدر جدول رنکینگ کاپ دی شور و حرارت خاصی به جدال های آنها می بخشد که بی شباهت به رقابت های هیجان انگیز تنیس نیست.
ـ دو فینالیست جدید :

هر دو فینالیست این هفته ی کاپ دی برای نخستین بار به دیدار نهایی راه یافته بودند که در بخشی مجزا به بررسی عملکرد هر دوی آنها خواهیم پرداخت.

 

بهسان اکبری
تیم آنالیز کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی
Cupday.ir

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


9 + 1 =