هشتمین آنالیز – تحلیل کلی تورنومنت نهم کاپ دی

behsan-planning-banner-08-450x450

 

تحلیل کلی نهمین دوره ی مسابقات انفرادی کاپ دی

کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی، با افتخار اعلام می دارد ،با الطاف و عنایات الهی توانستیم به رکورد 9 هفته پی در پی برگزاری تورنومنت فوتبال الکترونیک در 2 ماه برسیم . مسلما این افتخار با همکاری و همیاری شما دوستان عزیز که کاپ دی را خانه ی خود می دانید صورت گرفته و از تک تک شما عزیزان سپاسگزاریم .
تورنومنت نهم در حالی روز جمعه کلید خورد که به دلیل تقابل تیم محبوبمان تراکتورسازی با تیم برق جدید شیراز ، بیشتر فوتبال دوستان ترجیح داده بودند در جمع دوستانه ی کاپ دی و در کنار انجام یک رقابت داغ و پر هیجان به تماشای بازی تیم محبوبشان بپردازند تا این دوره رنگ و بوی خاصی بگیرد .

غایبین هفته :

دوره ی نهم مسابقات با 16 گیمر انجام شد و چند چهره ی سرشناس از جمله اکبر نوروزی ، یاسر پناهی و علی کاظمی در تورنومنت شرکت نکرده بودند .

حضور چهره های جدید :

کمپ کاپ دی در راستای اشاعه ی فوتبال دیجیتال و گسترش این بازی فکری ، از حضور دوستان علاقه مند که تجربه ی شرکت در مسابقات کاپ دی را ندارند استقبال می کند ، خوشبختانه این هفته چهره های جدیدی مثل محمد نگهبان ، سهند فرضی ، وحید محدث به جمع ما اضافه شدند و امیدواریم شاهد حضور دوباره ی آنها در کاپ دی باشیم .

قهرمانی پدیده ها ادامه دارد :

تورنومنت نهم هم مثل دوره ی هشتم یک قهرمان کمتر شناخته شده داشت و از این حیث به تورنومنت قبلی شیاهت پیدا کرد، محمدامین بهاری که قبلا هم چند بار در مسابقات شرکت کرده بود ، اما توفیق چندانی نیافته بود با درخششی مثال زدنی فرا تر از توقعات ظاهر شد و موفق شد مقام قهرمانی را از آن خود کند.

ثبات ، کلید موفقیت :

در بین گیمر های کاپ دی ، مجتبی صمدی و پویا دل حامد توانسته اند با حضور های مستمر، خود را با شرایط مسابقات به خوبی وفق دهند و این مسئله سبب حضور های پی در پی این دو عزیز در بین سه نفر برتر اغلب تورنومنت ها شده است و جایگاه آنها را در رنکینگ گیمر های حرفه ای کاپ دی روز به روز دست نیافتنی تر می سازد .

رکورد هفته :

این هفته مجتبی صمدی توانست چهارمین حضور خودش در فینال را تجربه کند و از این حیث اولین گیمری محسوب می شود که 4 فینال را در کارنامه خودش می بیند .

ناکامان بزرگ :

حامد بقایی که چندین عنوان را در کاپ دی بدست آورده است ، این هفته نتوانست از مرحله ی گروهی صعود کند تا ناکام بزرگ هفته لقب بگیرد ، محمد علی جعفرزاده هم در دیداری پر حاشیه صدر جدول گروهش را به آیت سلیمانی که روز بروز بازی های بهتری را به نمایش می گذارد، واگذار کرد و با پذیرش شکست مقابل مجتبی صمدی در جدالی پر نوسان در مرحله ی یک چهارم نهایی از مسابقات کنار رفت .

پیشرفت های مشهود :

امیر برزین مشخصا توانسته به روند خوبی در مسابقات دست یابد و هر هفته بازی های بهتری به نمایش می گذارد و این دوره با صدر نشینی در یک گروه دشوار نشان داد واقعا آماده است . امین بهاری هم که هفته ی قبل با وجود صدر نشنینی در مرحله ی گروهی خیلی زود از گردونه ی مسابقات کنار رفته بود این هفته با نمایشی قابل تحسین به مقام قهرمانی دست یافت و در نهایت آیت سلیمانی هم برای دومین بار به مرحله ی نیمه نهایی رسید که برای او نوید بخش روز های خوب در آینده است.

پدیده ی هفته :

محمد نگهبان که برای اولین بار در تورنومنت کاپ دی شرکت کرده بود توانست با 7 امتیاز از گروه دشواری که در آن قرار گرفته بود صعود کند و به عنوان یک تازه وارد عملکرد خوبی به نمایش بگذارد .

خوشبختانه سطح مسابقات روز به روز بالا تر می رود و غیر قابل پیش بینی می شود که مایه ی امیدواری مجموعه ی کاپ دی است .

 

بهسان اکبری
تیم آنالیز کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی
Cupday.ir

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


4 + 9 =