گزارش نیم فصل اول لیگ کاپ دی

Players in Half Season

 

لیگ فوتبال حرفه ای دیجیتال کاپ دی به ایستگاه میانی رسید. 

بعد از افتتاح رسمی اولین دوره ی لیگ فوتبال دیجیتال در تاریخ 22 اسفند 95 ،مسابقات بصورت هفته به هفته و مداوم و بر اساس برنامه ی مدون کاپ دی در حالبرگزاریست . نخستین دوره ی لیگ فوتبال دیجیتال در حالی به نیم فصل رسیده که این نخستین تجربه ی کشورمان در زمینه ی برگزاری لیگ فوتبال دیجیتال بر اساس نورمهای جهانیست.
مجموعه ی‌ « کاپ دی » توانسته با فراهم کردن سیستم های با کیفیت و ایجاد یک محیطمدرن و سالم فوتبالی ، تعدادی از گیمر های برتر استان را در این زمینه گرد آورینماید ، رقابت این بازیکنان توانمند در کنار خدماتی همچون ارائه ی برنامه ی کامل مسابقات تا پایان لیگ ، اعلام تک تک نتایج گیمرها ، بروز رسانی لحظه به لحظه ی جدول رده بندی کامل گیمرها ، داوری مسابقات و هم چنین ایجاد پروفایل مخصوص و آنالیز فنی عملکرد گیمرها سبب شده شاهد یک تورنومنت سطح بالا و به حق بی نظیر در این زمینه باشیم . این مسابقات روز یکشنبه در حالی به هفته ی نوزدهم رسید که پویا زادسلطانی بعد از یک شروع متوسط توانسته با اوج گیری در هفته های اخیر و با کسب پیروزی مقابل مدعیان، با اقتدار ( 47 امتیاز ) در صدر جدول رده بندی بایستد. پشت سر او یکی دیگر از گیمرهای زبده ی کاپ دی به نام امین بهاری ( 41 امتیاز ) قرار گرفته و نیما ابراهیمی نیز با ( 40 امتیاز ) در رده ی سوم قرار دارد.
از دیگر نکات قابل ذکر مسابقات در هفته های اخیر نمایش زیبای محمد نگهبان است ، این گیمر اگرچه در نتیجه گیری پایین تر از حد انتظار ظاهر شده اما به سبک فوتبال خود وفادار بوده و بازی های چشم نوازی ارائه داده است . حامد بقایی هم که در ابتدا شروع ضعیفی داشت هم اکنون در فرم خوبی قرار دارد و با کسب پیروزی های پی در پی تا رده ی هفتم بالا آمده است ، انتظار می رود این دو گیمر مذکور در کنار اصلان امیر منتقمی ، اکبر نوروزی و حامد همراهی سه نفر بالایی جدول را تحت فشار قرار دهند و سرنوشت قهرمانی مسابقات را این گیمرها و سه نفر اول رقم بزنند .
هم چنین افت محمد علی جعفرزاده و نزول او از پله ی سوم به نهم و نزول اشکان پاکنژاد از رده ی هفتم به چهاردهم نکته ای قابل تامل است و توصیه می شود این عزیزان با تغییر تاکتیک و حتی تعویض تیم ها در نیم فصل دوم روند خود را بهبود ببخشند.
رقابت فشرده بین رتبه های چهارم تا نهم و فاصله ی امتیازی ناچیز در این محدوده ی جدول نشانگر سطح بالای مسابقات و هیجان مثال زدنی لیگ کاپ دی است .
نیم فصل دوم مسابقات از روز سوم اردیبهشت کلید خواهد خورد و گیمرها می توانند تیم خود را در نیم فصل تغییر دهند.
کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی پذیرای علاقمندان و تماشاگران است و برای ماه های آینده لیگ سطح دوم را نیز در کنار لیگ سطح اول برگزار خواهد نمود.

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


3 + 9 =