گزارش پنجمین دوره ی جام حذفی کاپ دی – ۹۵/11/12

گزارش پنجمین دوره ی جام حذفی کاپ دی

News Banner 7بعد از برگزاری موفق تورنومنت های تخصصی فوتبال دیجیتال در آخر هفته ها ، کمپ فوتبال کاپ دی تصمیم گرفت برای ایجاد تنوع و ایجاد بستر برای تزریق گیمر های جدید و کم تجربه ، در روز های وسط هفته تورنومنت های متفاوتی برگزار کند که از جمله ی آنها مسابقات تیمی ، مسابقات دوبل و مسابقات جام حذفی است .
خوشبختانه تورنومنت های وسط هفته با استقبال خوبی مواجه شده است و به پنجمین دوره ی مسابقات حذفی رسیده ایم .
در این دوره از مسابقات 20 گیمر از مجموعه ی گیمر های مجموعه ی کاپ دی که تعداد آنها از عدد 100 عبور کرده ، حضور داشتند ، گیمر ها بر حسب قرعه کشی با هم دیگر به رقابت پرداختند و در نهایت با معرفی نفرات اول تا سوم ، رقابت پایان یافت .
همان طور که انتظار می رفت این دوره از جام حذفی نیز جام شگفتی ها نامیده شد و اتفاقات جالبی را شاهد بودیم که به جذابیت تورنومنت افزود و در ادامه به آنها می پردازیم .
حذف زود هنگام مرد شماره 1 : امین بهاری که در دو ماه اخیر قهرمانی های متعددی در مسابقات انفرادی و جام حذفی بدست آورده است ، خودش را با شایستگی به صدر جدول گیمر های کاپ دی رسانده و مطمئنا هیچ نتیجه ای جز قهرمانی او را راضی نمی کند . اما او این دوره در گام اول و در کمال ناباوری نتیجه را در یک جدال نزدیک به کامیار سپهری واگذار کرد تا خیلی زود کنار برود.
ظهور یک پدیده ی جدید : کامیار سپهری که برای نخستین بار در جام حذفی شرکت می کرد در قامت یک پدیده ظاهر شد و با یک نمایش درخشان و مثال زدنی با روحیه ای تسلیم ناپذیر یک اسم بزرگ را کنار زد و در مرحله ی بعدی علی رغم یک بازی خوب نتیجه را به اصلان امیر منتقمی واگذار کرد . مسلما با حضور مستمر این گیمر نام او را در بین نفرات برتر خواهیم شنید .
بازیکنان آماده : این دوره از مسابقات به ما چند گیمر آماده معرفی کرد . پویا ایرانی ، آرمان جلالی ، اصلان امیر منتقمی و هم چنین سینا فکور نشان دادند در حالت آمادگی ذهنی بالا قراردارند و بسیار درخشان تر از دوره های قبلی ظاهر شدند . شجاعت مثال زدنی آرمان جلالی و بازی تهاجمی و چشم نواز او با تیم پاری سن ژرمن از نکات بارز این تورنومنت بود که به ما نوید این را داد که در آینده ی نزدیک یک گیمر فوق العاده ی دیگر به کلکسیون استعداد های ناب کاپ دی اضافه خواهد شد . از دیگر نکات بارز این دوره بازی های خوب پویا ایرانی بود که توانست گیمر های خوبی مثل حامد همراهی را کنار بزند و نشان داد هنوز هم می توان به تیکی تاکا وفادار ماند . پس به شما توصیه می کنیم اگر به فکر یک هم تیمی خوب برای مسابقات دوبل و تیمی هستید این نام ها را به یاد داشته باشید .
درخشش دوباره ی محمد نگهبان : محمد در این دوره کار را با یک پیروزی پر گل مقابل یک گیمر تازه وارد آغاز کرد و توانست با نتیجه ی مجموع 11 بر یک دور اول را به پایان برساند . در دور دوم محمد مقابل یکی از با تجربه های کاپ دی یعنی حامد بقایی به برتری رسید . در دور بعدی نیز موفق شد اصلان امیر منتقمی را که بازی های حساب شده ارائه می دهد را شکست دهد و در فینال مقابل سینا فکور که در این دوره عالی ظاهر شده بود به پیروزی برسد و یک قهرمانی دیگر را به کارنامه ی پربار خودش اضافه کند . آنچه در بازی این دوره ی محمد مشاهده شد ، شناخت بالای او از ابزار تیم ها بود . محمد نشان داده گیمر متفکریست و با هر تیم متناسب با ابزار آن تیم بازی می کند . بازی خوب او با رئال مادرید ثمره ی شناخت کامل او بر ابزار تیم بود که نشانگر درک بالای او از فوتبال است .

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


3 + 9 =