گزارش کلی تورنومنت دوازدهم

news-banner-4

گزارش کلی تورنومنت دوازدهم :

بعد از یک تورنومنت خوب در دوره ی یازدهم ، شاهد یک تورنومنت بهتر در دوره ی دوازدهم بودیم . تغییر بازی از نسخه ی 16 به 17 علاوه بر بالا بردن جذابیت و کیفیت مسابقات ، به گیمر ها فرصت تجربه ی یک شرایط جدید را داده است که در آن سطح گیمر ها به هم نزدیک است و پیش بینی نتایج بسیار دشوار و تقریبا نا ممکن شده است .
با این تفاسیر به جرات می توان گفت اکنون با توجه به تازگی این نسخه از بازی شرکت کونامی ، هیچ گیمری از پیش بازنده نیست و همه این شانس را دارند که با تمرین کافی و استفاده از تاکتیک های مناسب مقابل حریف به برتری برسند .
سرعت منطقی تر بازی در ورژن جدید ، حرکات طبیعی مدافعان ، واکنش های دروازه بانان ، وزن گرفتن توپ و کمانه های طبیعی آن و تاکتیک های متنوعی که درزمینه دفاع و حمله توان استفاده کرد ، گام بلندی در جهت تخصصی تر کردن بازی برداشته و شاهد سیر تدریجی تبدیل شدن این بازی هیجانی و سرگرمی محور به یک بازی فکری قوی و قابل تامل هستیم .
تورنومنت یازدهم اگرچه پذیرای اغلب گیمر های شاخص کاپ دی بود ، اما به دلیل تازگی بازی در نسخه ی 17 شاهد برخی نتایج عجیب بودیم ، در تورنومنت دوازدهم این مشکل تا حدودی برطرف شده بود که این مسئله نشانگر تمرینات گیمر ها و کسب مهارت لازم برای بازی در نسخه ی جدید است .
تورنومنت دوازدهم با حضور 20 گیمر آماده ، در یک عصر سرد پاییزی برگزار شد ، تقریبا همه ی گیمر های شناخته شده ی کاپ دی در این مسابقه شرکت داشتند و این رخداد به افزایش هیجان مسابقات کمک می کرد .

دور گروهی :

مسابقات گروهی با 5 گروه 4 تیمی انجام شد که دو نفر برتر هر گروه به همراه دو نفر از نفرات سوم برتر موفق به صعود شدند و جدول 12 نفره ی دور حذفی را شکل دادند .
– گروه مرگ : در دور گروهی با توجه به دخالت سید بندی در قرعه کشی، کمتر شاهد گروه های دشوار هستیم . اما به دلیل حضور دو گیمر با استعداد که کمتر در تورتومنت های انفرادی شرکت کرده اند ، قرعه ها رای به دو گروه دشوار دادند .
گروه (A) : پویا دل حامد ، معین حبیب زاده ، رضا نوری ، مجید عبدالهی
گروه (D) : مجتبی صمدی ، پویا زاد سلطانی ، پیمان فلاح ، امین منوچهری

ـ اوج گیری قدیمی تر ها :

مجتبی صمدی که در دوره ی گذشته نمایش خوبی نداشت ، این بار با یک نمایش خوب در گروه مشابه گروه هفته گذشته ی خودش موفق به صعود شد . امیر برزین هم بعد از یک هفته غیبت با صدر نشینی در گروه B نشان داد خودش را برای نسخه ی جدید آماده کرده است . امین بهاری هم با صدر نشینی در گروه(C) که آماده ترین گیمر این روز های کاپ دی یعنی محمد نگهبان هم در آن حضور داشت ، نشان داد انگیزه های فراوانی برای روز های آینده دارد .

ـ بازگشت دوباره ی صدر نشین :

پویا دل حامد که غایب بزرگ تورنومنت قبلی بود ، در این دوره با عملکرد خوب در گروه A موفق شد به عنوان نفر اول صعود کند .
روند سینوسی : معین حبیب زاده بعد از عملکرد موفق در دوره ی قبلی ، این دوره موفق نشد از گروه مرگ صعود کند ، تا یکی از ناکامان بزرگ این دوره لقب بگیرد .

ـ روند با ثبات جدیدتر ها :

پویا زاد سلطانی ، محمد نگهبان و محمود محمدی لر با نتایج خوبی که در دور گروهی گرفتند نشان دادند توانایی بالایی دارند و با ثبات در حال پیشروی به سمت قله ی رنکینگ می باشند . روند صعودی این گیمر ها در یک ماه اخیر واقعا قابل تحسین بوده و رقابت در بالای رنکینگ را فشرده تر خواهد کرد.

– چهره های جدید :

خوشبختانه شاهد رویکرد مثبت گیمر ها به کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی هستیم و هر هفته میزبان بازیکنان جدید هستیم ، این هفته هم علی یوسفی ، امین منوچهری و خشایار صفوی زاده از دوستان جدید ما بودند.
لازم به ذکر است در گزارش بعدی که متعاقبا در وبسایت قرار می گیرد نیز به گزارش دور حذفی و بالاخص فینال خواهیم پرداخت.

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


3 + 1 =