گزارش کلی تورنومنت سیزدهم – 95/09/25

news-banner-6گزارش کلی تورنومنت سیزدهم
تورنومنت سیزدهم کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی برای دومین هفنه ی پی در پی در یک عصر پنج شنبه برگزار شد .علی رغم شرایط نا مساعد جوی ، کاپ دی بر عهد خود وفادار ماند و تورنومنت را همان طور که وعده داده بود در روز و ساعت مقرر برگزار کرد . و خوشبختانه باز هم 20 گیمر برای شرکت در این تورنومنت شرکت کرده بودند تا یک تورنومنت هیجان انگیز رقم بخورد .
نکات قابل اشاره :

بعد از تغییر نسخه ی مورد استفاده در مسابقات شاهد پراکندگی مناسب بین تیم های مختلف هستیم که موجب جلوگیری از یکنواختی و بالا تر رفتن هیجان مسابقات شده است . برای مثال در مسابقاتی که با نسخه ی قبلی برگزار می شد وزنه ی تمایل به سمت بایرن مونیخ می چرخید و تقریبا 80 ٪ گیمر ها این تیم را ترجیح می دادند ، اما با تعدیل تیم ها در نسخه ی 17 این مشکل حل شده و اغلب گیمر ها به تیمی روی آورده اند که به آن علاقه دارند .
نکات قابل توجه دوره ی سیزدهم
غیبت مرد شماره ی 1و2 :

این دوره از مسابقات با غیبت پویا دل حامد و مجتبی صمدی برگزار شد ، اگرچه این دو گیمر نامدار حضور نداشتند ولی عملکرد خوب گیمر های جدیدی که به کاپ دی تزریق شده اند ، خلا آنها را تا حدود زیادی پر کرده بود و شاهد یک تورنومنت با کیفیت و جذاب بودیم . در این دوره هم چنین شاهد عدم حضور معین حبیب زاده و محمود محمدی لر بودیم که اخیرا عملکرد خوبی داشتند .
حذف زود هنگام :

اکبر نوروزی که خودش را به عنوان یک گیمر کار آزموده و توانمند معرفی کرده است ، در اتفاقی عجیب این هفته موفق نشد از دور گروهی صعود کند .
روند صعودی ادامه دارد :

محمد نگهبان ، پویا زاد سلطانی و امین بهاری با عملکرد خوبشان در دوره ی سیزدهم نشان دادند این روز ها در فرم بسیار خوبی قرار دارند و خودشان را خیلی خوب برای نسخه ی جدید آماده کرده اند و حرف های زیادی برای گفتن دارند . محمد نگهبان با کسب یک قهرمانی دیگر ، توانست عدد قهرمانی های خودش را به 2 برساند .
پدیده ی هفته :

در این تورنومنت پذیرای یک دوست جدید بودیم که اولین دوره ی انفرادی کاپ دی را تجربه می کرد و در گام اول عملکرد خوبی به نمایش گذاشت ، کیوان فردی دلجوان اگرچه تورنومنت اولی محسوب می شد بسیار جسورانه مقابل حریفان قرار گرفت . او در مرحله ی گروهی موفق شد از گروه E صعود کند و در دور حذفی هم با یک کام بک دیدنی از سد یکی از با سابقه های کاپ دی ، یعنی امیر برزین بگذرد و در یک جدال نزدیک مقابل محمد علی جعفرزاده تن به شکست داد .
گروه مرگ :

این هفته در مرحله ی گروهی شاهد گروه های متعادل بودیم ، اما فقط یک استثنا وجود داشت که آن هم گروه D ( متشکل از محمد نگهبان ، اشکان پاکنژاد ، مهدی مولایی و مهراد جلالی) بود ، که هر چهار گیمر آن تجربه ی بالایی در مسابقات داشتند و توان فنی آنها نسبت به سایر گروه ها بالاتر بود .
فینال های زود هنگام :

جدال دیدنی امین بهاری و پویا زاد سلطانی در مرحله ی شش تیم پایانی به واقع یک مسابقه ی بسیار نزدیک و پر هیجان بود که امین توانست با گل لحظات پایانی موجب حذف پویا شود ، مهراد جلالی که قبلا هم درباره ی درخشش او در تورنومنت های تیمی سخن گفته بودیم این دوره در مسابقه ی انفرادی شرکت کرده بود که توانست از گروه مرگ (D) صعود کند و با برتری مقابل محمد یاوری به جمع 6 نفر برتر تورنومنت برسد ، در این مرحله او با یک بازی خوب مقابل مرد آماده ی این روز های کاپ دی یعنی محمد نگهبان ، بعد از تساوی بدون گل در بازی رفت، در یک بازی میلی متری در بازی برگشت شکست خورد .

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


3 + 7 =