مجتبی صمدی

5
  • تاریخ تولد
  • مکانتبریز
  • تعداد مقام5
  • تاریخ مصاحبه

مصاحبه با مجتبی صمدی

لطفا خودتونو معرفی کنین
ـ مجتبی صمدی هستم ، فارغ التحصیل رشته فیزیک ، متولد سال 72 شهر تبریز
آقای صمدی تا حالا چند بار تورنمنت های کاپ دی شرکت کردین و چه مقام هایی بدست آوردین ؟
من تا حالا 8 بار شرکت کردم که حاصل اون : 1 قهرمانی ، 3 نایب قهرمانی و 1 سومی هستش
آقای صمدی مجموعه ی کاپ دی شما رو به خاطر رفتار پسندیده و جوانمردانه به عنوان ” مرد اخلاق ” انتخاب کرده و این عنوان در طول 10 تورنمنت که تا امروز برگزار شده به شما تعلق می گیره ، نظری در این مورد دارین ؟ 
ـ مجموعه کاپ دی به من لطف داشته و من ازشون سپاسگزارم ، مطمئنا اینجا دوستان دیگری وجود دارن که اخلاق رو خیلی خوب رعایت می کنن و این مایه ی خوشحالی منه .
برای مجموعه ی کاپ دی انتقاد یا پیشنهاد خاصی دارین ؟
ـ خدا رو شکر کاپ دی مسیر درستی رو انتخاب کرده و داره خوب پیش میره ، امیدوارم این روند ادامه داشته باشه تا این زحمات به اتفاقات خوب ختم بشه .
بین گیم های فوتبال ، خودتون کدومو بیشتر می پسندین ؟
ـ من هم فیفا بازی می کنم و هم pes ، اما بیشتر تونستم خودمو با pes وفق بدم.
نطرتون درباره ی تورنومنت هشتم چیه ؟ شما به مقام نایب قهرمانی رسیدین ، درباره ی بازی فینال هم حرف بزنیم .
– تورنومنت هشتم سطح بالایی داشت ، خب امیر قربانی خیلی خوب بازی کرد ، امیر از کناره ها خیلی خوب نفوذ می کنه ولی توی دفاع یه کم مشکل داره شاید اگه تو مسیر های دشوار تر قرار بگیره بیشتر حتی به دردسر بیفته اگرچه حریف هایی که توی مسیرش تا فینال قرار داشتن کم تر نامی بودن و مسیر آسون تری رو طی کرده بود ولی بازی خودش خیلی خوب بود ، مسیر کوتاه تری که طی کرده بود و فشار عصبی که من توی تورنومنت هشتم تحمل کردم به امیر کمک کرد تا نمایش بهتری داشته باشه . من توی این تورنومنت از اوج یه کم فاصله گرفته بودم . ولی بازم تاکید می کنم امیر بهتر از من بازی کرد و برتری در فینال حقش بود .
توی تورنومنت هشتم، ما چهره ی تورو یه کم مضطرب دیدیم ، گاهی وقتا خیلی هیجانت بالا می رفت ، بویژه تو بازی با اکبر نوروزی .
– تو بازی با اکبر نوروزی من انگیزه ی خیلی بالایی داشتم چون هفته ی قبل اکبر منو برده بود و من خیلی تلاش کردم که حتما این هفته برنده باشم تا توی رنکینگ هم عقب نمونم
اگه بخوایم در مورد اکبر نوروزی و پویا دل حامد باهات صحبت کنیم بازی با کدومشون سخت تره ، کدوم یکیشون بهتر بازی می کنن ؟
ـ پویا که این هفته تیمشو عوض کرده بود و با رئال مادرید بازی می کرد ، حریف خیلی سر سختیه ، خیلی هجومی بازی می کنه و در عین حال دفاع رو هم عالی بلده به نظر من حتی خطرناک تر از اکبر نوروزیه و بردنش هم حتی سخت تره . ولی چون یه بار تو فینال بهش باخته بودم سعی کردم ببرمش و موفق شدم .
اکبر تمرکز خیلی بالایی داره ، همین خونسردی و آرامش خیلی بهش کمک می کنه که بازی که خودش می خواد رو به خوبی انجام بده و تحت تاثیر جو تورنومنت قرار نگیره و بیشتر موفقیتش به خاطر همینه .
به نظر شما برای گیمر هایی که توی مسابقات شرکت می کنن چه قدر مسائل مالی براشون مهمه ؟ استرس تو مراحل پایانی به خاطر مسائل مالیه یا سطح بالای مسابقات و دفاع از عنوان خودشون ؟
– به نظر من این استرس بیشتر به خاطر دفاع از عنوان و بالاتر بردن امتیازات تو رنکینگه ، کمتر کسیو اینجا می شناسم که مشکل مالی داشته باشه چون بیشتر بچه ها خودشون شاغلن .
نظرت در مورد رنکینگ چیه ؟
ـ به نظر من رنکینگ برای سید بندی ها توی گروه بندی خیلی لازم و ضروریه . از طرفی وجود رنکینگ به بیشتر شدن رقابت بین بچه ها خیلی کمک کرده و برای خود من هم خیلی مهمه که توی رنکینگ جایگاه خودم رو حفظ کنم .
نظرت در مورد تورنومنت های 20 تیمی چیه ؟ گاها بعضی بچه ها به این شکل برگزاری اعتراض می کنن .
– توی این حالت یه گیمر دو تا بازی بیشتر انجام میده و طبیعتا بیشتر هم خسته میشه و حریفش که به خاطر نتیجه ی بهتر مستقیما به فینال رسیده تمرکز بالاتری داره ، اما در عوض این دو تا بازی بیشتر ممکنه باعث بیشتر شناخته شدن یه گیمر بشه و طبیعتا به خاطر قهرمانی باید بتونی همه رو شکست بدی پس نباید دنبال بهانه جویی باشیم.
بین باشگاه های ایرانی کدوم تیم رو بیشتر دوست دارین ؟
– مطمئنا تراکتور سازی
بین باشگاه های خارجی کدوم تیم رو بیشتر دوست دارین ؟
– بارسلونا
بین تیم های ملی طرفدار کدوم تیم هستین ؟
– در درجه ی اول تیم ملی ایران و بعدش آرژانتین رو خیلی دوست دارم
بازیکن مورد علاقتون کیه ؟
– ژاوی
بین مربیا و سبک های فوتبال کدوما رو بیشتر قبول دارین ؟
– به بازی مالکانه و تیکی تاکا علاقه دارم و به گواردیولا علاقه بیشتری دارم چون به رواج تیکی تاکا و تکمیلش خیلی کمک کرد .
چند ساله که توی کاپ های فوتبال دیجیتال شرکت می کنین ؟

– من از سال 2009 دارم فوتبال الکترونیک بازی می کنم ، اولین باری هم که توی کاپ شرکت کردم به سال 2012 بر می گرده که توی مسابقات جام دیجیتال شرکت کردم و با پیاده کردن سبک تیم محبوبم بارسلونا مقام دوم مسابقات رو بدست آوردم . همون موقع بود که متوجه شدم توی این زمینه استعداد کم و بیشی دارم .
چرا بیشتر گیمر ها توی ایران از fifa بیزارن ؟
– چون فوتبالش خشک و بی احساسه در عوض pes یه فوتبال هیجانی ساده ست پس طبیعیه که محبوب تر هم باشه ، البته من خودم هم گاهی fifa بازی می کنم .
بین pc و ps4 کدوم رو ترجیح میدین ؟ مایلین مسابقات با کدوم پلتفورم برگزار بشه ؟
– فکر نمی کنم خیلی تفاوت داشته باشن ، من معتقدم چون همه ی بچه ها به کامپیوتر دسترسی دارن و می تونن باهاش تمرین کنن بهتره مسابقات هم با کامپیوتر برگزار بشه و این طوری بیشتر به نفعشونه
شما برای مسابقات تمرین می کنین ؟
– من چون شاغلم کمتر فرصت می کنم تمرین کنم اما همیشه آخر هفته ها قبل مسابقات تمرین می کنم تا جمعه ها آماده باشم و یه نکته ی اساسی در مورد تمرین هم اینه که حتما باید حریف داشته باشی ، هوش مصنوعی حریف تمرینی مناسبی نیست چون انعطاف لازم برای تغییر تاکتیک رو نداره .
نظرتون در مورد هزینه ورودی که کاپ دی در برگزاری مسابقات در قبال خدماتی که ارائه می کنه ، اخذ می کنه چیه ؟
– به نظرم به اندازه ست ، کیفیت سیستم ها بالاست و خدماتی مثل تحلیل و آنالیز و پوشش خبری داره و مهم تر از همه جو خوب و سالمی که کاپ دی بوجود آورده خیلی با ارزشه . من اینجا احساس راحتی می کنم و خودم رو عضوی از خانواده ی کاپ دی می دونم .
اگه مشکل مالی نباشه حاضرین هر هفته تو کاپ دی باشین ؟
– البته ، من هر هفته توی کاپ دی حاضرم و فکر می کنم هزینشم بالا نیست و میشه هر هفته شرکت کرد . و اگه یه روزی نیام مطمئنا به خاطر مشغله ی کاریه .
نظر خانوادتون در مورد فوتبال دیجیتال چیه ؟ منتقد این قضیه هستن یا مشوق شما هستن ؟
– خانوادم ممکنه خیلی موافق فوتبال دیجیتال نباشن ولی از علاقه ی شدید من به فوتبال الکترونیک با خبرن و خیلی مانع من نمیشن .
سخن آخر با کاپ دی ؟
– از روز اولی که به کاپ دی اومدم دلم روشن بود ، خیلی دوست دارم کاپ دی و گیمراش موفق باشن و این زحماتی که من و بقیه ی گیمر ها برای فوتبال دیجیتال می کشن هم به هدر نره و بستری فراهم بشه برای شرکت در مسابقات کشوری و کسب موفقیت های بیشتر و بالا بردن پرچم کاپ دی . من اون قدر به فوتبال الکترونیک و کاپ دی علاقه دارم که حاضرم اگه مشغله نداشته باشم به کاپ دی سر بزنم و مسلما از هیچ کمکی برای کاپ دی دریغ نخواهم کرد .

خیلی ممنون که وقت گرانبهاتونو در اختیار ما قرار دادین . براتون آرزوی استمرار موفقیت هاتونو داریم .

بهسان اکبری – خبرنگار ورزشی
تیم آنالیز کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی
Cupday.ir

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


6 + 8 =