بخش آنالیز تیم کاپ دی

 

کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی در نظر دارد در راستای ارتقای بیش از پیش سطح کمی و کیفی خدمات خود و ارج نهادن به بازیکنان و فوتبال الکترونیک ، شرکت کنندگان و طرفداران این بازی دیجیتالی پر طرفدار، بخشی با عنوان : ” آنالیز ”  را که به بررسی بازیکنان، سبک بازی، نقاط ضعف و قوت آنها، تحلیل بازی های تورنومنت ها و مسابقات، تفاوت ها و تشابهات دو کمپانی غول EA Sports و KONAMI و نسخه های سالانه ی آنها (PES & FIFA) و هر آنچه که مرتبط با فوتبال دیجیتال است را به مجموعه ی رسانه ای کمپ کاپ دی اضافه کند.

نقد و بررسی ها و تحلیل های بخش آنالیز در تیم کاپ دی، توسط آقای بهسان اکبری ، خبرنگار پیشین خبرگزاری های : AfNews و FootArt انجام می پذیرد.

بی شک برای رسیدن هر چه بهتر به این هدف، به یاری و فرهنگ والای شما گیمرهای فوتبالی عزیز و وفادار به خانواده ی “کاپ دی” بیش از این ها نیازمندیم و بدون مساعدت و یاری شما عزیزان، این امر دشوار خواهد بود.

امیدواریم بخش جدید و جذاب ” آنالیز ” بتواند رضایت شما را جلب کرده و با نکته های موثر و مفید ، باعث پیشرفت و هرچه بهتر شدن بازی شما شود.

 

تحلیل دو نفره ی هفته.

یکی از گیمر های صاحب سبک است که به دلیل خصیصه های منحصر به فرد بازی اش کاملا متمایز است . فوتبالی که رضا ارائه می دهد ، یک فوتبال کاملا اقتصادی