راهنمای شرکت در سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران

Cupday.ir

سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین مسابقات بازی در تاریخ کشور از فردا آغاز به‌کار می‌کند. با توجه به استقبال بی‌سابقه‌ی از مسابقات، لازم است شرکت‌کنندگان با مطالعه‌ی راهنمایی‌های زیر اطلاعات مورد نیاز جهت شرکت در این مسابقات را کسب کنند تا این رویداد در نظم خوبی برگزار شود.

1- مکان برگزاری مسابقات سایت نمایشگاهی سالن C واقع در برج میلاد تهران است.
2- بازیکنان برای شرکت در مسابقه حتما باید کارت ملی یا شناسایی خود را همراه داشته باشند.
3- بازیکنان رشته‌های موبایلی، کافی است همراه خود یک گوشی هوشمند داشته باشند. با این حال توصیه می‌شود پاوربانک نیز همراه داشته باشید. اگر سیم‌کارت ایرانسل دارید می‌توانید با اینترنت همراه ایرانسل جهت بازی کردن استفاده کنید در غیر این صورت به شما اینترنت داده خواهد شد.
4- برای بازی‌های کنسولی، به تعداد مکفی دسته یا گیم‌پد بازی تهیه شده است. با ارائه‌ی کارت ملی و ودیعه ۵۰ هزار تومانی دسته به شرکت‌کنندگان تحویل می‌شود. در نتیجه نیازی به آوردن دسته نیست.
5- به کار بردن الفاظ رکیک و مغایر با ارزش‌های جمهوری اسلامی، سبب حذف بازیکن از مسابقات خواهد شد.
6- نیازی به حضور در تمام روزها و ساعات مسابقه نیست. شرکت‌کنندگان کافی است نیم ساعت پیش از هر مسابقه مطابق با جدول زمان بندی که در سایت cgame.ir اعلام شده است، در محل مسابقات حضور یابند.
7- در قرعه کشی و زمان‌بندی مسابقات اعلام شده روی سایت، شماره‌های بلیت ایوند اهمیتی ندارد و تنها به شماره‌های داخل براکت منتشر شده در سایت cgame.ir دقت فرمایید.
8- برای اطلاع از قوانین رشته‌های فیفا، PES، کانتر و کلش رویال به نشانی https://goo.gl/Ru72eY و برای اطلاع از قوانین رشته Quiz of Kings به نشانیhttps://goo.gl/HGCKfQ مراجعه کنید و برای آن که مشکلی در هنگام بازی پیش نیاید، حتما قوانین را مطالعه کنید.
9- برای مشاهده زمان‌بندی و قرعه‌کشی کلیه رشته‌ها به صفحه https://goo.gl/8ZFACF و برای مشاهده براکت‌بندی یا جدول مسابقات برای کلیه رشته‌ها به صفحه https://goo.gl/61ntXi مراجعه نمایید.
10- در صورت ثبت‌نام افراد در دو رشته و هم‌زمانی مسابقات، شرکت کننده باید یکی را انتخاب کرده و از مسابقه دیگر حذف خواهد شد.
11- حضور علاقه‌مندان و خانواده‌ها برای تماشای مسابقات آزاد است و هر زمان که بخواهند می‌توانند برای تماشای مسابقات حضور بهم رسانند.

کمپ فوتبال دیجیتال کاپ دی

www.Cupday.ir

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


3 + 5 =