شرایط و قوانین

تنظیمات کلی مسابقات

General Settings

Match Level: Super Star

Match Time: 10min

No. of Substitutions: 3

Player Emotions: Off

Conditions: Normal

Injuries: off

Stadium

Stadium: Konami

Time: Night

Season: summer

Weather: Fine

Length of grass: Normal

Ball type: Conext

Game Speed: 0

Camera Type: Dynamic Wide

شرایط انجام بازى

ماده ی (الف) قوانین مسابقات فوتبال الکترونیک کمپ کاپ دی :

١. هرگونه استفاده از الفاظ نادرست و درگیرى با حریف و یا داوران مسابقات به منزله باخت و حذف از تورنومنت می باشد.

۲. بازیکنان مختار به استفاده از هرگونه  خطا و تکل از پشت در هر نقطه از زمین و در هر شرایط و زمانى از بازى مى باشند و هیچگونه وارنینگ و اخطارى مبنى بر استفاده از خطا براى جلوگیرى از حمله حریف داده نخواهد شد.

۳. هر بازیکن مجاز به همراه داشتن گیم پد (دسته) بازى مى باشد، که در صورت نیاوردن و همراه نداشتن دسته بازى ، هرگونه مشکل و یا نقص احتمالی دسته بازى های “کمپ کاپ دی” به عهده بازیکن مى باشد و هیچ بازیکنی حق اعتراض نخواهد داشت و هر بازیکن موظف به تنظیم دسته ی بازی خود (قبل از شروع مسابقه) می باشد، و در صورت بروز مشکل در تنظیمات دسته بعد از شروع بازی، تمام عواقب شامل خود گیمر خواهد بود و بازی باید ادامه پیدا کند.

۴. استفاده از هدست ممنوع می باشد.

۵. در صورت قطع بازى در شرایط غیر عمد، به میزان زمان باقی مانده در بازی قبل، یک بازى مجدد به همان تایم انجام خواهد شد و آخرین نتیجه ی بازی قبل در بازی جدید اعمال خواهد گردید و به ازای هر بازیکن اخراجی یک گل به نفع حریف منظور خواهد شد.

 1. استفاده از تلفن همراه در حین بازی ممنوع می باشد و به هیچ عنوان بازی به هردلیل غیر از ترکیب و تنظیم دسته بازی متوقف نخواهد شد.
 2. توقف در بازی (استارت) زمانی مجاز می باشد که توپ در مالکیت خود طرف باشد و ترجیحا بازی در حالت توقف باشد.
 3. هر بازیکن 3 بار مجاز می باشد بازی را متوقف کرده و وارد ترکیب تیم شود، مگر در صورت دادن اخراجی، که برای هر اخراجی یکبار می تواند وارد بخش ترکیب شود.
 4. ترکیب اولیه برای طرفین، نهایتا 2 دقیقه خواهد بود.
 5. اگر بازیکنی در هنگام حمله و یا موقعیت خوب تیم، حریف، بازی را به هر شکل متوقف کند توسط داور مسابقه اخطار خواهد گرفت و برای بار دوم اگر تکرار شود از تورنومنت حذف خواهد شد.
 6. کارت های قرمز در دور حذفی محسوب شده و بازیکنانی که اخراج شوند (در هر مرحله از دور حذفی) از بازی بعد محروم خواهند شد.
 7. در صورتیکه بازی های دو شرکت کننده در دور گروهی کلا مساوی به پایان برسد (در صورت تساوی در امتیاز، تفاضل ، گل زده بیشتر و گل خورده کمتر) بازی رودررو در نظر گرفته خواهد شد، و در صورت مساوی بودن بازی رودررو، یک بازی، با زمان 5min انجام خواهند داد که اگر در 120 دقیقه باز هم بازی به تساوی کشیده شد، ضربات پنالتی تعیین کننده ی تیم برتر خواهد بود.
 8. در صورتیکه بازی های رفت و برگشت در دور حذفی مساوی به پایان برسد، یک بازی سوم، با زمان 5min انجام خواهند داد که اگر در 90 دقیقه باز هم بازی به تساوی کشیده شد، مستقیما به ضربات پنالتی کشیده خواهد شد.
 9.  در صورت ترک و انصراف گیمر از ادامه ی بازی (قبل از سوت پایان)، نتیجه ی نهایی 10-0 به نفع حزیف خواهد بود. (این قانون شامل تمام تورنومنت ها و مسابقات کاپ دی می باشد.)
 10.  در تورنومنت های انفرادی (گروهی)، در شرایطی که در ابتدای تورنومنت از طرف مدیریت کاپ دی، گفته شده باشد که 2 تیم از بهترین های سوم از گروه ها صعود خواهند کرد، طبق قوانین زیر صعود کنندگان مشخص خواهند شد :
  الف: اگر دو تیم سومی که مشترکاً هم امتیاز باشند، بصورت مستقیم صعود خواهند کرد.
  ب: اگر یک تیم از سومی ها، امتیاز بیشتری نسبت به بقیه داشته باشد، مستقیما به دور بعد صعود خواهد کرد و دو تیم هم امتیاز دیگر که هم امتیاز هستند، بصورت تک بازی 5 دقیقه باهم برای صعود مسابقه خواهند کرد. (در تمام موارد ، 90دقیقه سپس مستقیما ضربات پنالتی)
  ج: اگر چهار تیم هم امتیاز که سوم شده اند، وجود داشته باشد، بدون توجه به تفاضل و بقیه ی موارد، بصورت قرعه کشی، 2 به 2 باهم برای صعود با تایم 5 دقیقه مسابقه خواهند داد.
  د: اگر سه تیم هم امتیاز، سوم گروه های خود شوند، تیمی که عملکرد بهتری در 3 بازی خود، (با تشخیص مدیریت) داشته باشد، مستقیما صعود کرده و دو تیم هم امتیاز دیگر باهم با تایم 5 دقیقه یک بازی برای صعود انجام خواهند داد.

 

موارد کلی :

ماده ی (ب) قوانین مسابقات فوتبال الکترونیک کمپ کاپ دی :

 1. به همراه داشتن کارت ملی و یا کارت اعتباری معتبر در مکان مسابقات برای شناسایی بازیکنان الزامیست.
 2. بازیکنان باید حداکثر 15دقیقه قبل از شروع بازی در مکان مسابقات حضور داشته باشند.
 3. امکان تغییر تیم تا پایان تورنومنت وجود ندارد .
 4. هرگونه شرایط منجر به اتلاف وقت (پاس کاری در زمین خودی به منظور وقت کشی) با نظر داور، شامل اخطار خواهد بود .
 5. تنظیمات بازی طبق دستورالعمل از پیش تعیین شده اعمال خواهد شد و قبل از شروع بازی باید توسط داور رویت و تایید شود.
 6. در صورتیکه هریک از شرکت کنندگان در زمان مقرر، در تورنومنت ها و مسابقات حضور نیابند، از تورنومنت و مسابقه مذکور حذف شده و مبلغ ثبت نام به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد. (در مسابقات لیگ، بازیکنی که در زمان هماهنگ شده در کمپ حضور نداشته باشد، تمام بازی های همان روز، 3-0 به نفع حریفان ثبت خواهد شد.)
 7. در صورت مشاهده و اثبات هر گونه تبانی از طرف هر کدام از شرکت کنندگان، خاطی از ادامه تورنومنت حذف خواهد شد و نتیجه 3-0 به نفع حریف ثبت خواهد شد. همچنین در جدول رنکینگ ، 10 امتیاز از جمع امتیازات خاطی کسر خواهد شد. در نظر داشته باشید نسبت به شدت و عمق تبانی امکان کمتر شدن و یا بیشتر شدن جریمه وجود خواهد داشت و خاطی به هیچ عنوان حق اعتراض ندارد.
 8. در صورت تاخیر و بروز مشکل از طرف شرکت کننده ها که موجب عدم حضورشان در زمان مقرر در تورنومنت و مسابقه شود ، از دور مسابقات کنار رفته و هزینه ی ثبت نام ، غیر قابل عودت خواهد بود.
 9. دعوای لفظی و درگیری فیزیکی، ترک، قهر و یا انصراف از تورنومنت (در حین برگزاری مسابقات) به هر دلیل، کم یا زیاد، جزئی یا کلی، (بجز دلایل موجه، غیر مترقبه و غیر مرتبط با تورنومنت)، 1 الی 4 هفته محرومیت از شرکت در تورنومنت ها و مسابقات “کاپ دی” برای فرد و یا افراد خاطی را بنا به تشخیص مدیریت و مسئولان برگزاری، به همراه خواهد داشت و این افراد حق هیچ گونه اعتراض به رای صادره را نخواهند داشت.
 10. در صورت تخلف در هرکدام از موارد فوق، ابتدا به خاطی تذکر و اخطار داده خواهد شد و بار دوم بازی متوقف شده و با در نظر گرفتن نوع تخلف در مورد وی تصمیم گیری خواهد شد. 

 

camera-settings

tournaments-settings

 

با آرزوی موفقیت برای شما

کمپ فوتبال دیجیتال “کاپ دی”

Cupday.ir

 

نوشتن نظر

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

سایت :


4 + 8 =